Auto Gaz Szewska 3, Lublin - profesjonalny montaż i serwis samochodowych instalacji LPG

AUTO-MILEK - MONTAŻ LPG
Auto Gaz Lublin 20-086
Szewska 3

Auto Gaz Szewska 3 Lublin

Zadzwoń lub odwiedź nasz warsztat i umów się na profesjonalny montaż instalacji LPG w swoim samochodzie!

Profesjonalny montaż samochodowych instalacji auto gaz w najlepszych cenach. Profesjonalne podejście do każdego klienta i jego auta. Zachęcamy do kontaktu celem umówienia się na konkretny termin montażu. Zadzwoń do nas, a chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Podpowiemy Ci dlaczego warto zamontować LPG w aucie, jaką instalację auto-gaz wybrać i jak się z nią obchodzić, aby służyła długo i bezawaryjnie.

Zapewniamy atrakcyjne ceny montażu LPG i stosunkowo krótkie czasy oczekiwania. Nasza doświadczona kadra fachowców wykona również profesjonalny serwis auto gazu. Zapraszamy do odwiedzenia naszego warsztatu w Lublinie. Auto Gaz Szewska 3 Lublin - zapraszamy!

Auto Gaz Szewska 3 w Lublinie oferuje:

  • Montaż instalacji LPG
  • Serwis LPG
  • Atrakcyjne ceny
  • Krótkie terminy
  • Profesjonalną obsługę każdego klienta

Dlaczego warto wybrać LPG ?

Paliwo LPG w dalszym ciągu pozostaje świetną alternatywą dla benzyny. Cena gazu jest zazwyczaj sporo niższa niż standardowych paliw. Tym samym pokonanie tego samego odcinka na gazie - potrafi kosztować wielokrotnie mniej. Dla osób, które pokonują każdego miesiąca kilka tysięcy kilometrów - oszczędność może sięgać nawet kilkuset złotych w skali miesiąca, a koszt montażu LPG w aucie może zwrócić się już w ciągu pierwszego roku. Oczywiście, należy brać pod uwagę samą cenę instalacji, a ta w szczególnie nowych samochodach potrafi kosztować nawet kilka tysięcy złotych. To czy jazda na LPG będzie Ci się opłaciła i kiedy się zwróci - można jednak w prosty sposób przeliczyć.

Jeśli jesteś zainteresowany montażem LPG - zachęcamy do kontaktu z naszym warsztatem Auto Gaz przy ul. Szewskiej 3 w Lublinie.