Serwis LPG

Serwis LPG - przeglądy, naprawa i regulacja samochodowych instalacji gazowych. Odwiedź nasz warsztat w Lublinie już dzisiaj!

KONTAKT

Instalacje gazowe

Oferujemy instalacje gazowe do aut w dowolnym wieku.

MONTAŻ LPG

Serwis Auto Gaz

Nasi gazownicy gwarantują profesjonalny i skuteczny serwis instalacji gazowych.

SERWIS LPG

Profesjonalny gazownik zadba o Twoją instalację LPG

serwis lpg Lublin- logotypy

Auto Gaz Lublin

W ofercie posiadamy instalacje LPG. Zadzwoń do nas lub odwiedź nasz warsztat i zapytaj o ceny.

KONTAKT

Serwis LPG w Lublinie

Profesjonalny serwis LPG oraz przegląd LPG i montaż autogazu — zapraszamy do naszego warsztatu w Lublinie, przy ulicy Szewskiej 3. Tylko rzetelnie przeprowadzony serwis autogazu, gwarantuje bezpieczeństwo oraz funkcjonalność instalacji gazowej. Posiadamy wieloletnie doświadczenie. Od wielu lat prowadzimy nasz warsztat LPG, a doświadczenie zdobywaliśmy w pierwszych w Polsce warsztatach, oferujących instalacje gazowe. Na wszystkie naprawy, wystawiamy pisemną gwarancję.

Jak często należy wykonywać przegląd i serwisowanie instalacji LPG? W zależności od użytych podczas montażu komponentów spotykamy się z różnymi interwałami przeglądów. Dla naszych klientów zalecamy jednak regularne wykonywanie serwisu autogazu raz w roku lub co 10-15 tysięcy kilometrów, w zależności od tego, co nastąpi pierwsze.
Jaki jest zakres przeglądu instalacji LPG? Oferujemy kompleksowe serwisy auto gazu, który obejmuje:

  • diagnostykę komputerową
  • wymianę filtrów gazowych
  • sprawdzenie reduktora
  • sprawdzenie szczelności zbiornika LPG
  • sprawdzenie stanu przewodów elektrycznych
  • kontrolę węży i opasek

Brak regularnych przeglądów instalacji gazowej może spowodować większe zużycie gazu i nierówną pracę silnika. Jeżeli zależy Ci na realnych oszczędnościach oraz żywotności instalacji LPG w twoim aucie, zgłoś się do naszego serwisu auto gaz już dziś. Oferujemy atrakcyjne ceny, szybki czas realizacji usługi oraz pełen profesjonalizm.